Support : +90 850 840 59 79 Email : support@vedubox.com

Destek: tutor@vedubox.com  

EN

Zoom Eğitimlerimi Neden Vedubox Tutor'a Taşımalıyım

Zoom Eğitimlerimi Neden Vedubox Tutor’a Taşımalıyım?

Zoom eğitimleri pandemi sonrası süreçte de bir çok öğretmen, kurum, kurs ya da eğitim merkezi tarafından tercih edilmektedir. Ancak, Vedubox Tutor gibi online öğrenme platformlarının kullanımı ile daha verimli ve etkili bir eğitim deneyimi yaşanabilir. Vedubox Tutor, öğretmen ve öğrenciler arasında etkileşimli eğitim imkanı sağlar, sanal sınıfları daha da ilgi çekici hale getirir. Eğitim teknolojileri ile donatılmış bir platform olarak Vedubox Tutor; öğrenci takibi, oyunlaştırma, interaktif öğrenme ve canlı ders yönetimi gibi özellikleriyle öğrenme deneyimini bir üst seviyeye taşır.

Zoom Eğitimleri ve Vedubox Tutor ile Online Eğitim Nasıl Yapılır?

Zoom hesabınızı Vedubox Tutor içinden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zoom altyapısı üzerinden video konferans, canlı ders ve webinar planlaması imkanı sunan yerli yazılımımız Vedubox Tutor, Zoom’un mevcut özelliklerine online sınav, eğitim kaynakları yükleme & takip, raporlama, oyunlaştırma gibi pek çok özellik eklemenize olanak tanır.

Öğrenciler ve öğretmenler için kurulum gerektirmeyen hazır altyapısı ve kolay kullanımı ile sadece bir dakika içinde kendi özel ders sisteminizi kurabilirsiniz. Vedubox Tutor pratik ve ekonomiktir. Fiyat bilgisi için tıklayın.

Zoom uygulaması ile birlikte Vedubox Tutor’u tercih ederek, öğrenme yolu oluşturma, içerik kaynaklarını sağlıklı şekilde paylaşma ve takip, öğrenci takibi, etkileşimli canlı dersler, raporlama ve daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Örnek bir kullanım senaryosu: Vedubox Tutor’a kaydolduktan sonra, Zoom bilgilerinizi sisteme ekleyin. Bir ders oluşturun ve öğrencilerinizi derse davet edin. Öğrenciler sanal sınıfınıza Vedubox Tutor’un canlı eğitim takvimi üzerinden katılabilir ve canlı derslerinizi izleyebilirler. Vedubox Tutor, canlı ders sürecini takip etmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Öğrencilerinizi daha iyi tanımanız ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunmanız için testler, anketler ve diğer özelleştirilmiş aktiviteler oluşturabilirsiniz. 

Bunların yanı sıra, Vedubox Tutor kullanımı oldukça kolaydır. Platform, öğretmenlerin ve öğrencilerin ihtiyaç duyduğu tüm araçları sunar ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Ayrıca, öğretmenlerin ödevler oluşturmasına, sınavlar hazırlamasına ve öğrenci performanslarını takip etmesine olanak tanır. Vedubox Tutor’un özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın. 

Zoom eğitimlerini Vedubox Tutor’a taşımak, öğrencilerinize daha etkili bir öğrenme deneyimi sunmanın yanı sıra, öğretmenlerin de eğitimlerini daha verimli bir şekilde yönetmesini sağlar.

Online özel ders için Zoom yeterli mi?

Zoom eşsiz özellikleri olan bir video konferans aracıdır ancak Vedubox Tutor kapsamlı bir online eğitim platformudur. Zoom platformunu satın aldıktan sonra Vedubox Tutor ile taçlandırarak, mükemmel eğitim deneyimini yakalamış olursunuz. Vedubox Tutor, sanal sınıf yönetimi, interaktif içerik ve sorular, online test ve sınav, eğitim için anket, sertifikasyon, ödevler, online kütüphane, ölçme ve değerlendirme sistemidir. 

Vedubox Tutor, online öğrenme deneyiminizi daha eğlenceli ve kolay hale getirirken, öğrenme sürecini de daha verimli yönetmenize yardımcı olur. Vedubox Tutor’un gelişmiş özellikleri sayesinde öğretmenler de öğrencilerin ilerlemelerini takip edebilir.

Zoom ile eğitim, çevrimiçi eğitim süreçlerinde etkili ve verimli bir iletişim imkanı sunmaktadır. Ancak, Vedubox Tutor gibi online öğrenme platformlarının kullanımı ile daha da ilgi çekici bir eğitim deneyimi yaşanabilir. Vedubox Tutor, öğretmen ve öğrenciler arasında etkileşimli eğitim imkanı sağlayarak sanal sınıfları daha ilgi çekici hale getirir. Eğitim teknolojileri ile donatılmış bir platform olan Vedubox Tutor, öğrenci takibi, oyunlaştırma, interaktif öğrenme ve canlı ders yönetimi gibi özellikleriyle öğrenme deneyimini bir üst seviyeye taşır.